Spádovost a ohlédnutí se za naší činností

Moštárna Rynoltice zpracovává ovoce, zejména jablka a hrušky, nejen z Libereckého kraje, ale i z ostatních blízkých míst – například z Rumburku, Varnsdorfu, z Mladé Boleslavi i z východní části Litoměřicka. Nachází se u hlavní silnice spojující Liberec a Nový Bor. Případně spojnice Česká Lípa, Mimoň – Liberec je také přímá a rychlá. Ze všech těchto míst jsme dobře dostupní. Cesta k nám se vyplatí i proto, že se majitelé ovoce objednají na určitý den a čas, přijedou a hned jdou na řadu. Zkuste to, uvidíte, že budete spokojeni.

Rekapitulace naší činnosti po dvou letech provozu
Nejvíce k nám přijíždějí pěstitelé z okolních měst a obcí, např.  Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Chotyně, Chrastava, Jablonec nad Nisou a Liberec. Z druhé strany spádovosti jsme zpracovali ovoce, které vyrostlo v Zákupech, Mimoni, Novém Boru, Cvikově, České Lípě nebo v Doksech. 

Velmi si vážíme všech pěstitelů – drobných, středních i větších, kteří nám důvěřují a přijedou z blízka nebo i z velké dálky. V loňském roce jsme vymoštovali např.  jablka od Prahy, z Turnova, Frýdlantu… Je to pro nás opravdu velký závazek i do dalších sezón.